Емоції ( учимо розпізнавати емоції)

19.11.2015 00:55

Відомо, що дітки з певними проблемами розвитку, незалежно від того, яка природа захворювання - органічна, емоціонально-психологічна чи з генетичною підосновою, потребують нашої допомоги, щоб зрозуміти й відкрити для себе цей світ, повний емоцій, дій, руху й правил. 

Впровадження в світ емоцій варто розпочати з основних емоційних станів , притаманних людині ( смуток, щастя, злість, втома, здивування), підкріплюючи кожну емоцію малюнком і демонстрацією даної емоції в спосіб надемоційний, театральний, награний - при деяких видах порушення розвитку інтерпретація емоцій відбувається неправильно, і здебільшого відбирається інакше, ніж у випадку здорового отримувача інформації. 

 

Приклади емоційних станів

 

Ознайомивши дитину з цими п"ятьма основними прикладами, назвавши їх , задемонструвавши кожну емоцію окремо, попросіть дитину для початку підібрати до даних емоцій їх менші відповідники.

 

Якщо дитина говорить, або в стані повторити за терапевтом, то попросіть її назвати ( або повторити за вами)  кожну з представлених емоцій - злість, сміх, здивування, посмішку, смуток ( плач).